Vezeti: Tormásiné Neuwirth Anikó, Musztáng SE elnökei, művészeti vezetője

Tormásiné Neuwirth Anikó, Tel: 06 30 682-6340, email: ancsirock@gmail.com

EREDMÉNYEK:

Világkupa győztes a Vis Amoris!
Gratulálunk!

A Musztáng Sportegyesület junior páros formációs csapata a Vis-Amoris Németországban megrendezésre kerülő Világ Bajnokságon 3. helyezést ért el. Sol Invictus Felnőtt formációnk pedig Európa Bajnoki ezüst érmet szerzett szintén ezen a sporteseményen,

2017. szeptember 23-án, Dabason került megrendetésre a Felnőtt leányformációs Akrobatikus Rock and Roll Világbajnokság. A Musztáng Sportegyesület  SOL-INVICTUS csapata a dobogó 3. helyét szerezték meg.

GRATULÁLUNK!

A Musztáng Se Akrobatikus Rock and Roll táncosai a Magyar Táncsport Szövetség kétnapos versenyét szép eredményekkel zárták.

Radics Bálint- Pintér Laura Children kategóriában az országos pontszerző versenyen a dobogó 3. fokára állhatott fel,másnap a Budapest bajnokságon a dobogó legmagasabb fokán átvehették az arany érmet.

Papp Dávid- Gondos Lili Serdülő kategóriában az országos versenyen egy fantasztikus nemzetközi mezőnyben a középdöntő 11 helyét szerezték meg,másnap a Budapest bajnokságon a 4. helyen zárták a versenyt.

Polyánki Benedek- Szőke Kitti Serdülő párosunk az országos pontszerző versenyről ezüst éremmel térhettek haza.

A Shivers felnőtt kisformációnk a Budapest Bajnokságon a 6. helyezést szerezték meg, így kvalifikálták magukat a Magyar Bajnokságra.

A Sol Invictus felnőtt nemzetközi nagyformációnk az országos versenyen a 2. helyett szerezték meg.

A shake-r junior kisformációnk a Budapest versenyen a 4. helyett szerezték meg.

A Musztáng akrobatikus Rock and Roll sportegyesület sikerei a Belgiumban megrendezett Világkupán

GRATULÁLUNK!2016. május 21.-én Diepenbekben (Belgiumban) megrendezésre került a Felnőtt leányformációs Világkupa, ahol  a SOL-INVICTUS csapatunk 22 formációból  felállhatott a dobogó legfelső fokára. Dobay Dóri párjával Czanik Lászlóval (Rók and Roll SE szintén aranyéremmel térhetett haza.

A Musztáng Sportegyesület legjobb eredményei az eddig 2016. évben a Magyar Táncsport Szakszövetség hivatalos versenyén megrendezésre kerülő Budapest és Országos ranglista versenyeken.

Pécsi akrobatikus rock and roll  MAGYAR BAJNOKSÁGON elért eredmények:

A pécsi akrobatikus rock and roll  MAGYAR BAJNOKSÁGON  a Musztáng MINIMISS children nagyformációnk a döntõ 6. helyén fejezte be a versenyzést.
Ábrahám Dániel-Harangozó Boglárka Felnõtt "B kategóriában MAGYAR BAJNOKI címet szerzett, és ezzel elnyerték az éves MAGYAR KUPA díját is.
Musztáng SE Musztáng SE

VILÁGBAJNOK lett a Musztáng SE. INVICTUS felnõtt leányformációs csapata

Ausztriában, Grazban rendezték meg a WRRC Felnõtt Lányformációs világbajnokságot, amelyen 9 ország 24 csapata mutatta meg a tudását, ahol INVICTUS nevezetû felnõtt leányformációnk nem talált legyõzõre.

Tekintéstek meg az alábbi videót is.

3. helyezett lett a children leány nagyformációnk
A Musztáng Se Akrobatikus Rock and Roll MINIMISS nevezetû children leány nagyformációnk az október 5-én megrendezésre kerülõ Budapest versenyen 3. helyezést értek el.

Musztáng SE

Children nagyformációs Minimiss nevezetû csapatunk a döntõ 7. helyén zárta versenyt.

Felnõtt B kategória:

Ábrahám Dániel-Harangozó Boglárka a dobogó 2. fokára állhatott.

Felnõtt B kategória:Vajda Tamás-Oravecz Zsófia pedig a döntõ 6. helyén fejezte be a versenyzést.

Másnap október 27-én a Budapest Bajnokságon Vajda Tamás-Oravecz Zsófia bronz érmet szerzett,
Ócsvári Ádám-Kiss Dorottya a döntõ 5. helyét szerezte meg.

Keszi Benjamin-Tóth Sára Junior kategóriában ezüst éremmel fejezte be a versenyt,

Páli Szabolcs.Major Nelli a 4. helyet szerezték meg.

Replay junior nagyformációnk a döntõ 7. helyén zárta a versenyt.

A KMO táncosai kiváló eredményekkel tértek haza
az Ausztriában megrendezett akrobatikus rock and roll nemzetközi táncversenyrõl.

2013. június 22-én Ausztriában ,Hainburgban a KMO versenyzõi szépen zárták az elsõ féléves versenyszezont. Children párosaink Polyánki Benedek-Joó Kata a dobogó 2.fokára állhatott fel,Papp Dávid és Szalai Alexa pedig a 4.helyen fejezték be a versenyzést. Felnõtt táncosaink is kitettek magukért. Ábrahám Dániel-Harangozó Boglárka ezüst éremmel térhettek haza, Ócsvári Ádám - Kiss Dorottya az 5. helyen zárta a versenyzést. Mindannyian a MUSZTÁNG Sportegyesület versenyzõi.